top of page
IMG_5475.HEIC

MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK

34 yıldır İnşaat Mühendisliği öğrencilerini sektöre hazırlama amacıyla amatör ruhla profesyonel işler çıkaran MHK, yeni gelen üyelerine "Hoşgeldin!" demek için 2022 yılında Mühendisliğe Hazırlık etkinliğini yapmaya başlamıştır.

Mühendisliğe attığın ilk adımda MHK seninle! 

MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK

ETKİNLİK HAKKINDA

Mühendisliğe Hazırlık, binlerce mezun ve üyeye sahip 34 yıllık bir kulüp olan MHK'nın yeni gelen üyelerine "Hoşgeldin!" demek için düzenlediği bir etkinliktir.

2022 yılında yapılmaya başlanan Mühendisliğe Hazırlık etkinliğine ilk yılda yüzden fazla üye katılmıştır. İnşaat Fakültesi'nin değerli hocalarının katılımı ve ilham verici konuşmalarıyla bölüme yeni gelen öğrenciler hem inşaat mühendisliğini hem de fakülteyi tanıma fırsatı bulmuş, eğlenceli etkinliklerle Mühendisliğe Hazırlık'ın keyfini çıkarmıştır.

Aynı zamanda ilk baretlerini alan üyeler, İnşaat Fakültesi Orta Bahçe'de tanışma fırsatı bularak bu güzel etkinlikle birlikte büyük MHK ailesine katılmışlardır.

MÜHENDİSLİĞE İLK ADIMINI MHK İLE AT!

Mühendisliğe Hazırlık etkinliği ile mesleğini uzman kişilerden dinle, baretini al ve mühendisliğe ilk adımını MHK ile at!

bottom of page