top of page
maxresdefault
maxresdefault
maxresdefault
images
maxresdefault
maxresdefault

MHK AKADEMİ

İTÜ Mühendisliğe Hazırlık Kulübü, vizyonu ve misyonu doğrultusunda her sene dönem daha üst klasmanlarda çalışmalar yapma amacıyla daha teknik daha bilgili bir genç mühendisler yetiştirmek için derin kadrolu firmalarla, öğrencilere daha fazla katkı sağlayacak mühendislerle iletişim kurup ve devam ettirerek AUTOCAD, REVIT, MC OFFICE gibi öğrenilmesi artık gereklilik olan programların dışında sponsor firmalarımız tarafından sunulan imkanlar dahilinde seminerler ve İK stantları gibi opsiyonlar sunarak öğrenci arkadaşlarına mühendisliğin temellerinin öğretilmesini amaçlar.

TARİH ARALIĞI

Her üç haftada bir!

MHK AKADEMİ

ORGANİZASYON HAKKINDA

İTÜ Mühendisliğe Hazırlık Kulübü olarak, Covid-19 sebebiyle evlerimizde karantinada olduğumuz bu süreçte inşaat mühendisliği öğrencilerinin teknik anlamda kendilerini geliştirmeleri ve sektöre olan ilgilerini taze tutmak adına MHK e-Akademi adında online bir platform kurmaya karar verdik.

MHK e-Akademi, inşaat mühendisliği öğrencilerinin gelecekte sektörde aktif olarak kullanacağı mühendislik, tasarım programlarının online eğitimlerini ve sektörden isimlerin, şirketlerin ve mezunların katılımlarıyla düzenlenecek online seminerleri içeren bir öğrenci oluşumudur.

+50 Eğitmen

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarının yöneticileri ve nitelikli mühendisleri, bireysel olarak eğitim veren değerli üst mühendislerimiz tarafından verilecek seminler.

+100 Saat Eğitim

Minimum birer saat sürecek birbirinden değerli bilgiler öğretecek eğitim ve seminerlerimiz önemli

 fırsatlar sunar.

İş Ağı Geniş

Firmalarımız ve mühendislerimiz sayesinde her gün farklı bir mühendis ile tanışmamızı sağlayacak ve mühendis çevremizi arttıracaktır.

bottom of page