top of page

MENTORUM MHK

Mentorum MHK, Mühendisliğe Hazırlık Kulübü’nün otuz dört yıllık tarihinin adeta bir yansıması olarak pandemi döneminde ortaya çıkmıştır.

"Kendine usta diyebilmen için; önce ustanı geçeceksin sonra seni geçecek bir çırak yetiştireceksin.”

-Japon Atasözü-

MENTORUM MHK

PROGRAM HAKKINDA

MentorumMHK, Mühendisliğe Hazırlık Kulübü’nün otuz üç yıllık tarihinin adeta bir yansıması olarak pandemi döneminde ortaya çıkmıştır. İTÜ’nün en eski kulüplerinden birisi olmasının getirdiği altyapı ile yüzlerce mezuna ve binlerce üyeye sahip olan MHK; mezunlarını ve üyelerini, bir köprü oluşturarak bir araya getirerek bilgi birikimi, sektör tecrübesi ve kulüp kültürü konularında aktarıma ortam hazırlamaktadır.

MHK 2020-2021 dönemi tarafından ortaya çıkarılan ve geliştirilen programın ilk döneminde 90’dan fazla mentee, 30’dan fazla mentor ile bir araya geldi. 2021-2022 döneminde organize edilen programın ikinci döneminde ise 100’den fazla mentee, 30’dan fazla mentor ile bir araya geldi.

Tecrübeli mezunlarımız ve aktif üyelerimizin yoğun ilgisi ve katılımıyla ilk döneminin ardından ikinci dönemi de geride bırakan program, yeni dönemlerine daha da gelişerek devam etmeyi hedefliyor.

MENTORLARIMIZA

TEŞEKKÜRLER

Doğu Deniz Demir

Ahmet Gündüz

Yalın Sonat

Ercan Günay

Sercan Sarıkayalı

Utkan Çorbacıoğlu

Oğuzhan Yılmaz

Cenk Hüner

Aysen Çırakoğlu

Özge İlhan

Selen Beytekin

Cem Zanaplıoğlu

Anıl Yüksel

Mehmet Okay

Serra Acar

Hasan Demir

Ferit Kürkçü

Harun Güde

Kübra Tuğba Keskir

Serhat Sarıkaya

+30 Mentor

İstanbul Teknik Üniversitesi

İnşaat Fakültesinin

değerli mezunları, geleceğinize dokunmak, bilgi ve tecrübelerini genç mühendis adaylarına aktarmak için sizleri bekliyorlar!

+24 Saatlik Mentorluk

Her üç haftada bir gerçekleşecek olan Mentorum MHK programında

bir dönemde 100 saatten fazla

oturumlar gerçekleştirilir.

Network Fırsatı

Hayalini kurduğunuz alanlara göre en ideal eşleşmenin yapılacağı programda, deneyimli mezunlarımızla tanışma fırsatı yakalarken network ağınızı da büyütüyorsunuz!

+100

SAAT

+30

MENTOR

+90

MENTEE

INSTAGRAM AKIŞIMIZ

Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayınız!

bottom of page