CIVIL ENGINEERING CONVENTION

İTÜ Mühendisliğe Hazırlık Kulübü tarafından 2006 yılından bu yana düzenlenmekte olan köklü bir etkinliktir. Eğlenirken öğretir. Çevreni genişletirken fırsatları yakalamanı sağlar.

TARİH

SAAT

KONUM

Mart 2023

10.00 - 18.00

İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi

CIVIL ENGINEERING CONVENTION

ETKİNLİK HAKKINDA

Civil Engineering Convetion kısaltılmış adı ile CivilCon, 2006 yılında İnşaat Mühendisliği seminerleri adıyla Mühendisliğe Hazırlık Kulübü tarafından düzenlenmeye başlanmış köklü bir etkinliktir. 2013 yılından bu yana CivilCon ismiyle düzenlenmeye devam eden seminerlerin bu yıl 18.si gerçekleşecektir.

Geleceğin mühendislerini çalışacakları iş sahalarıyla tanıştırmak, düzenlenen atölyeler ile teorik bilgilerin uygulamalı bir şekilde hayata geçirilmesini sağlamak, farklı günlerde farklı alanlarda gerçekleştirilecek olan çeşitli seminerler, paneller sayesinde sektörün önde gelen isimleriyle katılımcıları buluşturmak, etkinlik süresince alanda kurulan İnsan Kaynakları stantlarıyla çeşitli fırsatları yakalamalarını sağlamak, akademik hayatın yanı sıra profesyonel iş hayatı ve sektör ile ilgili bilinçlendirmek, kendi alanlarında günümüze ve geleceğe dair fikir sahibi olabilmelerini sağlamak konferansın temel amaçları arasında yer almaktadır.

CivilCon etkinliğinin her aşamasının katılımcıların iletişim, bilgi birikimi, iş hayatı gibi çeşitli alanlarına katkıda bulunmasını bekler, konuya ilgi duyan herkesi konferansa davet ederiz.

EĞLEN

İstanbul’un tarihi güzelliklerini keşfettiğimiz Kültürel Gezilerimizle, çeşitli kültürleri tanıdığımız International Night Sosyal Etkinliğimizle, Boğaz manzarası eşliğinde eğlendiğimiz Tekne Partimizle ve daha birçok farklı etkinliğimizle öğrenirken aynı zamanda eğleniyoruz.

+5000

KATILIMCI

+400

SEMİNER OTURUMU

+40

TEKNİK GEZİ

INSTAGRAM AKIŞIMIZ

Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayınız!